ПРО БЛОГ

Шановні користувачі!

Ми раді вітати вас на сторінці Бібліографічного відділу Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського.
Цей блог створено як допоміжний ресурс до офіційного сайту ПОУНБ, де бібліографи будуть спілкуватися з вами, ділитися успіхами і новинами, коментувати ваші запити, давати поради і прислухатися до ваших коментарів і зауважень!
У розділі "Наш відділ" ви ознайомитеся з історією Бібліографічного відділу, знайдете основні відомості про напрямки роботи, фонд, довідковий апарат, співробітників і послуги, що надаються користувачам.
Розділ "Швидка бібліографічна допомога" призначений для фахівців бібліотечної галузі, освітян і науковців, широкого кола читачів. Тут розміщені державні стандарти, методичні матеріали та консультації, пов'язані з бібліографічною діяльністю. Корисну інформацію щодо складання та оформлення списків джерел до наукових робіт знайдуть студенти та аспіранти. Матеріали з питань академічної доброчесності та медіаграмотності зацікавлять працівників освіти. Огляд законодавчих та нормативних документів з питань бібілотечної діяльності представлений у рубриці "Законодавство в бібліотеці".
Повні тексти бібліографічних покажчиків, тематичні списки літератури, статті співробітників відділу в періодиці відображені в розділі "Наші видання".
Розділ "Віртуальні виставки" - це місце для презентацій новинок періодичних видань та тематичних віртуальних виставок.
Сподіваємося, що з нашою допомогою ви зробите свій час інформаційно-насиченим та отримаєте корисну та цікаву інформацію!