РЕСУРСИ ВІДКРИТОГО ДОСТУПУ

ПОШУКОВІ СИСТЕМИ


        

        

             

     

     ЕЛЕКТРОННІ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИЕЛЕКТРОННІ БІБЛІОТЕКИ СВІТУРЕСУРСИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ БЕЗКОШТОВНИХ ЕЛЕКТРОННИХ КНИГ


ПРОВІДНІ ІНФОРМАЦІЙНІ АГЕНЦІЇ УКРАЇНИ

  • Укрінформ — державне інформаційне агентство, яке щодня публікує близько 500 інформаційних та аналітичних повідомлень українською, російською, англійською, іспанською, німецькою, французькою та китайською мовами, та майже 200 оригінальних фотознімків.
  • Українські національні новини (УНН) — українське інтернет-видання та інформаційне агентство. Матеріали на сайті в основному публікуються українською та російською мовами. Основна тематика — політика, соціальні проблеми, економіка. 
  • УНІАН (Українське Незалежне Інформаційне Агентство Новин)  — інформаційне агентство, що працює на ринку України з 1993 року; випускає продукцію трьома мовами (українською, російською та англійською). 
  • Українські Новини — провідне інформаційне агентство України, постачальник новин, фото- і відеоматеріалів для засобів масової інформації, бізнес-структур і державних органів.
  • RegioNews (ТОВ «Регіональні Новини») — всеукраїнське інформаційне агентство, зареєстроване Міністерством юстиції України 16 лютого 2011 року. Інформаційні матеріали на сайті агентства публікуються українською та російською мовами.


ПЕРІОДИКА ОНЛАЙН