пʼятниця, 19 квітня 2019 р.

БІБЛІОГРАФІЧНІ РЕСУРСИ, ПРОДУКТИ І ПОСЛУГИ ПУБЛІЧНИХ БІБЛІОТЕК: ПИТАННЯ ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ

16 та 17 квітня 2019 року фахівці Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки бібліотеки провели обласний семінар "Бібліографічні ресурси, продукти та послуги публічних бібліотек: питання формування та використання".
Бібліографи з двадцяти чотирьох ЦРБ і ЦМБ, працівники ОТГ Полтавської області зібралися для підвищення свого фахового рівня та обміну досвідом щодо діяльності бібліотек у віртуальному просторі  і  просування  їхнього позитивного іміджу в Інтернеті.
З вітальним словом до учасників семінару звернулася  Удовиченко Ірина Анатоліївна, заступник директора Департаменту-начальник управління культури, мистецтв, національностей і релігій та планування Полтавської ОДА.
Чому сьогодні бібліотекам так важливо бути активними у віртуальному середовищі і приділяти увагу  роботі в соціальних медіа? Як вступити в діалог з реальним і віддаленим користувачем, які інструменти для цього використовувати? Ці та інші питання обговорювалися на семінарі.
Окрім нових знань та ідей всі учасники семінару отримали добірку методико-бібліографічних матеріалів, підготовлених фахівцями Бібліографічного відділу Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського. Семінар ще раз показав стрімкий розвиток бібліотечних та інтернет-технологій і професійне зростання бібліографів Полтавщини, які допомагають  здійснювати пошук інформації за допомогою традиційних та електронних ресурсів.
З матеріалами семінару можна ознайомитися за посиланням.

Немає коментарів:

Дописати коментар