вівторок, 26 листопада 2019 р.

ПЛАНУВАННЯ БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

                                   Шановні колеги!
Пропонуємо до вашої уваги МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ПЛАНУВАННЮ БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ на 2020 рік. Головне завдання пропонованих рекомендацій – допомога в складанні методично грамотного плану роботи бібліотечно-інформаційної діяльності, який відображає пріоритетні напрямки та інноваційні заходи, що забезпечують якісне інформаційне обслуговування користувачів.
Пропоновані в рекомендаціях інтерактивні, презентаційні, мультимедійні, мобільні форми проведення заходів дозволять активізувати читацьку і творчу зацікавленість реальних і потенційних відвідувачів бібліотек, дозволять бібліотеці отримати високий статус в інформаційному і культурному просторі, підвищать її престиж, зроблять читання більш привабливим.
Дані матеріали мають рекомендаційний характер. Застосовувати їх потрібно з урахуванням статусу бібліотеки та напрямків її діяльності, контингенту обслуговуваних користувачів та їх конкретних інформаційних потреб, технічної оснащеності бібліотеки та наповнення книжкового фонду.   

Немає коментарів:

Дописати коментар