четвер, 13 травня 2021 р.

НАУКОВА ПЕРІОДИКА В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

Науковий журнал є одним із важливих джерел інформації, місцем зберігання нових наукових ідей для розвитку галузей науки і практики. З розвитком інформаційних технологій виникла можливість комунікацій науковців і практиків з метою розкриття результатів їх досліджень, міркувань й оцінки. Саме електронні наукові журнали стали відкритим дискусійним майданчиком для висвітлення наукових поглядів та обміну ідеями та думками з кожної галузі науки.
Сьогодні більшість друкованих наукових періодичні видань мають електронні версії, що розміщуються на сайтах видавництв і видавничих організацій (наукових установ, університетів тощо). Постійно збільшується кількість журналів у електронному форматі, доступ до яких безоплатний для користувачів мережі Інтернет.
Науковий журнал «Молодий вчений» виступає тією сполучною ланкою, яка дозволяє обговорювати і бути в курсі всіх нових наукових поглядів, одержувати необхідну для освідомлення та аналізу інформацію як по Україні, так і з інших країн. Видання відстежує розвиток зарубіжної наукової думки і завжди висвітлює актуальні питання, пов'язані з кожною галуззю науки.
Концепція видання журналу передбачає необхідність його поширення до максимально широкої читацької аудиторії. Тому журнал «Молодий вчений» поряд з друкованим варіантом безкоштовно розповсюджується в мережі Інтернет. Таким чином, кожен бажаючий, зайшовши на сторінку журналу, зможе скачати будь-який номер і почерпнути з нього необхідну інформацію, а також ознайомитися з усіма матеріалами, які публікуються в цьому виданні.
У журналі представлені наступні розділи: фізико-математичні науки; хімічні науки; біологічні науки; геологічні науки; технічні науки; сільськогосподарські науки; історичні науки; економічні науки; філософські науки; філологічні науки; географічні науки; юридичні науки; педагогічні науки; медичні науки; фармацевтичні науки; ветеринарні науки; мистецтвознавство; архітектура; психологічні науки; військові науки; національна безпека; соціологічні науки; політичні науки; фізичне виховання та спорт; державне управління; культурологія; соціальні комунікації.
Матеріали журналу стануть у нагоді студентам, аспірантам, докторантам, здобувачам, молодим фахівцям, викладачам, науковцям та всім зацікавленим особам.
Редакція наукового журналу практикує політику відкритого доступу до опублікованого змісту, підтримуючи принципи вільного поширення наукової інформації та глобального обміну знаннями задля загального суспільного прогресу. Контент розповсюджуються відповідно до ліцезії Creative Commons Attribution Licence.
Для ознайомлення з повними текстами статей можна також скористатися електронним каталогом ПОУНБ імені І. П. Котляревського, де представлені посилання на архів журналу.