понеділок, 7 червня 2021 р.

НАУКОВА ПЕРІОДИКА В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ

Інфраструктура ринку – це електронний фаховий науково-практичний журнал з економічних наук, заснований у 2016 році Причорноморським науково-дослідним інститутом економіки та інновацій.
У журналі висвітлюються актуальні проблеми економічної теорії та історії економічної думки; світового господарства та міжнародних економічних відносин; економіки та управління підприємствами; інноваційної та інвестиційної діяльності; бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту; фінансів та податкової політики; математичних методів та інформаційних технологій в економіці; сучасного менеджменту та інших галузей економічної науки.
У виданні публікуються науково-теоретичні та практичні матеріали з актуальних загальнотеоретичних та галузевих економічних питань, а також пропозиції щодо оптимізації економічних процесів та явищ країни.
Пріоритетами журналу є: дослідження проблем розвитку інфраструктури ринку; інформування наукової спільноти про сучасні монографічні дослідження та проблеми бізнес-освіти; розвиток міжнародних наукових зв’язків. 
Матеріали видання стануть у нагоді студентам, аспірантам, докторантам, здобувачам, молодим фахівцям, викладачам, науковцям та всім зацікавленим особам.
Електронний фаховий науково-практичний журнал «Інфраструктура ринку» виходить щомісячно й поширюється через мережу Інтернет. Видання з відкритим доступом, що означає, що весь вміст знаходиться у вільному доступі та є безкоштовним для користувача або його установи. Користувачам дозволено читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати, шукати або посилатися на повний текст статті в цьому журналі.
Для ознайомлення з повними текстами статей можна також скористатися електронним каталогом ПОУНБ імені І. П. Котляревського, де представлені посилання на архів журналу.